Atrakcje dla grup

Warsztaty koktajlowe:

Doskonały pomysł na motyw przewodni imprezy integracyjnej, firmowej lub w gronie przyjaciół! Francuski koniak, Szkocka whisky, Kubański rum czy Meksykańska tequila… Wszystkie te alkohole kryją w sobie nieskończenie bogaty wachlarz doznań smakowych oraz mają niesamowicie bogatą historię ich powstania. Wszystkie doskonale nadają się do przedstawienia w sposób nietuzinkowy oraz innowacyjny!

Warsztaty odbywają się na specjalnie do tego przystosowanych stanowiskach barmańskich a koktajle dobierane indywidualnie do wydarzenia i uczestników a składniki zgodnie z aktualnym sezonem. Uczestnicy przygotowują pod czujnym okiem barmanów klasyczne oraz autorskie koktajle z użyciem alkoholi, syropów, musów, kordiałów, bittersów, owoców, warzyw oraz ziół. Ta część wyzwala w każdym Krzysztofa Kolumba miksologii barmańskiej. Warsztaty mogą być prowadzone w języku polskim i angielskim.

Degustacja whisky:

To możliwość spędzenia spotkania w nietypowy, pełen doznań zmysłowych sposób. Podczas spotkania dowiecie się Państwo, jakie różnice występują pomiędzy whisky single malt a whisky blended (mieszaną), jakie są rodzaje i regiony produkcji tego szlachetnego trunku, jak wygląda prawidłowy proces degustacji, którzy producenci są najbardziej cenieni przez światowe autorytety oraz dlaczego nie należy pić whisky z lodem. Bardziej zainteresowanym przedstawimy niezwykle ciekawą historię tego trunku oraz zagłębimy się w techniki produkcji.

W trakcie degustacji staramy się przede wszystkim pokazać jak interesującym i wciągającym tematem jest „uisge beatha”, nie zaś „zalewać” uczestników niezliczoną ilością informacji.

 

Destucja wina:

Polska jest krajem, w którym zainteresowanie winem rośnie z roku na rok, dlatego też wychodzimy do Państwa z ofertą degustacji win, prowadzoną przez profesjonalnego sommeliera. Wino jako napój alkoholowy towarzyszy nam od tysięcy lat, w tej chwili wyróżnia się tysiące szczepów winorośli, z których jeden potrafi dawać zupełnie różne style wina w zależności od miejsca uprawy czy sposobu winifikacji. Odkrywanie nowych smaków tego szlachetnego trunku potrafi być wspaniałą zabawą czy ciekawą nauką. Możemy zorganizować : Degustację win dla małych grup od 10 osób Obsługę dużych eventów – mobilny bar z winem. Winebar na Państwa weselu.